Bikecheck: ostre/singlespeed Viking Czarka

Kolejny zadowolony klient

Czarek znalazł mnie na pewnym forum. Po krótkiej wymianie zdań wiedziałem, czego potrzebował – ostre z możliwością konwersji na singlespeeda z hamulcami, rower możliwie bezawaryjny i prosty w obsłudze. Efekt ostateczny można obejrzeć poniżej.

Za hamowanie odpowiadają hamulce Tektro (dual pivot) połączone z klamkami przełajowymi tej samej marki, zatrzymują rower bardzo sprawnie i pozwalają zachować minimalistyczny wygląd całości.

Jeżdżąc na ostrym trzeba pamiętać o „przymocowaniu” butów do pedałów. Klient chciał platformy ze strapami, więc i taka opcja została zastosowana.

Po raz kolejny zaufałem piastom Fixed Warsaw, nie miałem skarg do poprzedniego kompletu więc liczę, że i tym razem będzie bezproblemowo. Zaplecione zostały do obręczy Ryde Flyer.

Całość zmieściła się w założonym budżecie. Od samego składania trudniejsze było bezpieczne spakowanie roweru, ale na szczęście dotarł w całości, Czarek robi już pierwsze kilometry i jest bardzo zadowolony.

Jeśli szukasz wymarzonego roweru na ten sezon, czy to ostrego, singla, szosy czy mtb i wolisz coś złożonego według własnego pomysłu niż gotowca ze sklepu, zapraszam do kontaktu drogą mailową: velosnob.pl@gmail.com lub przez facebooka.

Building a Fixed Gear bike from VeloSnob on Vimeo.

Jedna odpowiedź do “Bikecheck: ostre/singlespeed Viking Czarka”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 × three =